Ādas salona apkope

Gadu gaitā mainījušās auto saloniem paredzētās ādas apstrādes tehnoloģijas. Pašreiz Premium / Luxury segmenta automobiļos tiek izmantotas labas kvalitātes un augstvērtīgas ādas, kuru kvalitāti tīri vizuāli un “uz tausti” apliecina dabiskais izskats, neatkārtojamā smarža un patīkami samtainā matētā virsma. Turklāt – jo izsmalcinātāka āda, jo mazāk tā tiek apstrādāta, tādejādi ļaujot tai saglabāt savas labākās īpašības.

Ādas salona apkopes pakalpojumu cenrādis

Darbs

Apraksts

Vieglais auto

Apvidus auto

Ādas salona apkope (līdz 5 sēdvietām)

  • Ādas sēdekļu tīrīšana ar putekļu sūcēju;
  • Ādas tīrīšana ar putām;
  • Ādas apstrāde ar aizsargkrēmu.

Sākot no:

€ 50.00

Sākot no:

€ 60.00

TĪRĪŠANAS PADOMI

Pareiza ādas kopšana sākas ar ādas stāvokļa novērtēšanu pirms darbu uzsākšanas un atbilstoša, ĀDAI NEKAITĪGA, tikai un vienīgi profesionāla tīrīšanas līdzekļa izvēli. Tā kā šobrīd āda jau rūpnieciski tiek krāsota ar ūdens bāzes krāsām, arī tās tīrīšanai izmantojami tikai uz ūdens bāzes izstrādāti kopšanas līdzekļi. Tīrīšanai paredzētās birstītes vēlams izvēlēties no dabīgiem materiāliem, kas saudzīgi un vienlaicīgi rūpīgi spēj iztīrīt katru ādas krunciņu un ielocīti.

Lai ādas salonu ilgstoši saglabātu labā stāvoklī mūsu sarežģītajos klimatiskajos apstākļos (vasarā – saule, putekļi, lietus, smiltis, mitras drēbes, sviedri, ziemā – mitrums, krasās temperatūras svārstības salonā, sniega tīrīšanas līdzekļi, kas ar apģērbu un apaviem nonāk uz auto salona ādas, tumša materiāla apģērba krāsa), nepieciešamas pastāvīgas rūpes. Tikai augstvērtīgi, profesionāli un pareizi pielietoti ādas kopšanas spēj nodrošināt nepieciešamo apkopes līmeni.

TĪRĪŠANAS LĪDZEKĻI

Līdzīgi kā kosmētikā arī ādas saloniem tiek izmantoti 2 veidu krēmi – barojoši, kas īpaši labi pasargās no saules un karstuma ietekmes(tumšai ādai), vai tonizējoši un mitrinoši krēmi, kas uzturēs ādas elastību un dabisko mitruma līmeni (gaišākai un krāsotai ādai). Āda noteikti apstrādājama ar krēmu no dabiskām izejvielām, kas aptuveni 6 mēnešus spēs pasargāt no nelabvēlīgu apstākļu ietekmes, vienlaicīgi ļaujot ādai elpot un saglabāt elastību, kā arī samtainu un matētu izskatu. Savukārt netīrumi, kas pamazām tomēr atkal parādīsies, mazāk kaitēs ādai.

Ikdienā pietiks ādu attīrīt ar mitru lupatiņu vai izsūkt ar putekļusūcēju.

Atcerieties – lai kādus brīnumus Jums nesolītu, nav līdzekļa, kas spēj aizkavēt gaišu sēdekļu ātru “sazilēšanu” no džinsiem vai cita apģērba. Turklāt tieši apģērbs visai ātri spēj norīvēt virskārtu un bojāt ādas krāsojumu. Īpaši bīstami ir augstvērtīgie anilīnādas apģērbi un zamšāda. Tāpēc gaišo salonu īpašniekiem jāapbruņojas ar pacietību un jārēķinās, ka būs biežāk jāveic salona ādas SPA procedūras.

ESIET UZMANĪGI!

Lai krāsota āda kalpotu ilgi, tā kopjama ļoti saudzīgi. Nekādā gadījumā neļaujiet to tīrīt ar lētiem līdzekļiem, kā arī ar sadzīves ķīmiju, kas nav paredzēta ādai! Līdzīgi kā ar ādas apkopi – labāk neveikt remontu, nekā to veikt nekvalitatīvi. Dažkārt šādu „remontu” radītās sekas ir iespējams likvidēt, tomēr nereti zemas kvalitātes remonta materiāli un krāsas ādu sabojā neatgriezeniski.

MŪSU SPECIĀLISTI

Saņemt papildinformāciju par garantijas apkopes noteikumiem, cenām un papildu iespējam var arī zvanot mūsu konsultantiem vai uzrakstot mums čatā.

Edgars Lubarts

Meistars-pieņēmējs

edgars.lubarts@wess.lv

+371 67004722

Uldis Rodziņš

Meistars-pieņēmējs

uldis.rodzins@wess.lv

+371 67004720

Jānis Macarovskis

Meistars-pieņēmējs

janis.macarovskis@wess.lv

+371 67004721

Viktors Tarvids

Meistars-pieņēmējs

viktors.tarvids@wess.lv

+371 67004723

Kaspars Vēdzele

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

kaspars.vedzele@wess.lv

+371 67004730

Oļegs Bokovs

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

olegs.bokovs@wess.lv

+371 67004729

INFORMĀCIJA!
WESS Select autosalons un serviss
 15
. jūnijā būs SLĒGTS!
Laipni gaidīsim Jūs pirmdien, 17. jūnijā!
Pierakstīties online
Aizvērt
Whatsapp
Pieteikties servisam