Auto līzings

ĀTRI UN ĒRTI FINANŠU RISINĀJUMI AUTO IEGĀDEI.

Ja Jūs plānojiet iegādāties automašīnu un kā piemērotāko finansēšanas risinājumu ir jāapsver auto līzings, tad arī šeit mēs Jums palīdzēsim un atbalstīsim! Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmies iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mēs, sadarbībā ar WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, atradīsim Jums labāko risinājumu, lai jaunas automašīnas iegāde būtu ātrs, ērts un patīkams process!

Mūsu priekšrocības:

Profesionāls atbalsts

Mēs palīdzēsim Jums atrast ne tikai piemērotāko jaunu vai mazlietotu automašīnu, bet arī risinājumu tās iegādes finansējumam. Mūsu uzdevums ir sniegt Jums visu nepieciešamo profesionālo atbalstu, lai nodrošinātu Jūsu vajadzības un vēlmes, neatkarīgi no tā, vai auto plānojat iegādāties kā fiziska vai juridiska persona.

Piedāvājumu daudzveidība

Mēs sadarbojamies ar visām vadošajām līzinga kompānijām, tāpēc varam nodrošināt un piedāvāt Jums dažādus finansējuma risinājumus. Jums ir tikai jāizvēlas līzinga veids, termiņš un nosacījumi – pārējo izdarīsim mēs!

Apkalpošanas kvalitāte

WESS Auto Grupa līzinga speciālisti – tā ir profesionāļu komanda, kas rūpējas par ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu pirms un pēc auto iegādes. Kopā ar mums Jūs varat bezrūpīgi baudīt prieku savā jaunajā automašīnā, jo Jūsu izmaksas ir veiksmīgi kontrolētas!

Finansējuma veids

Automašīnu var iegādāties, izmantojot dažādus finansējuma veidus –  finanšu līzingu, operatīvo līzingu vai pilna servisa ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus, ko piedāvā WESS Auto Noma. Izvēlies sev piemērotāko!

FINANŠU LĪZINGS ir vairāk piemērots, ja vēlaties lietot automašīnu ilgstoši un līzinga termiņa beigās arī iegūt to savā īpašumā.

Kā saņemt līzinga piedāvājumu?

Ja gribēsiet iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, izmantojot jebkuru no finansējuma veidiem, sazinieties ar mūsu pārdošanas konsultantu vai WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, lai saņemtu piemērotāko līzinga piedāvājumu!

WESS Financial Services, K.Ulmaņa gatve 125, Mārupe
Tālr. 67068333
info@wfs.lv

Pieteikties konsultācijai

Ja vēlāties saņemt profesionālu konsultāciju par auto iegādes iespējām, izmantojot finanšu vai operatīvā līzinga, kā arī ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus, piesakies bezmaksas konsultācijai.  Konsultācijas laikā Jūs ne tikai saņemsiet svarīgu, Jūs interesējošu informāciju, bet arī konkrētus piedāvājumus automašīnas iegādes finansējumam!

Mūsu pārdošanas, nomas vai līzinga speciālists sazināsies ar Jums pēc iespējas ātrākā laikā, lai vienotos par ērtāko konsultācijas laiku un vietu.

Apdrošināšana

AR TEVI VISS OK, JA ESI APDROŠINĀTS!

Lai uz ceļa Jūs justos droši un būtu pasargāti no neparedzētiem izdevumiem, ir svarīgi parūpēties par atbilstošu apdrošināšanu. Tieši tāpēc, ka apdrošināšanas kompāniju ir tik daudz un to noteikumi ir tik atšķirīgi, mēs esam kopā ar Jums, lai palīdzētu izdarīt pareizo izvēli!

Neatkarīgi no tā, vai nolēmiet iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mēs, sadarbībā ar WESS Financial Services, atradīsim labāko apdrošināšanas risinājumu, lai Jūs vienmēr būtu pasargāts un droši varētu baudīt ceļu jaunajā auto!

Ja zinātu, kur kritīšu, tad laikus spilvenu apakšā paliktu!
Mēs esam Jūsu spilvens apdrošināšanā!

Mūsu priekšrocības:

Individuāla pieeja.

Tāpat kā Jūsu kaimiņa īpašuma apdrošināšana neder Jūsu mājai, arī viņa automašīnas KASKO un OCTA apdrošināšana neder Jūsu auto! Arī tad, ja kopā dosieties atvaļinājumā, ceļojuma apdrošināšana katram var atšķirties. Jūsu vajadzības attiecībā uz apdrošināšanu ir tik pat individuālas kā Jūs! Mēs palīdzēsim Jums tikt ar visu skaidrībā un, sadarbībā ar WESS Financial Services apdrošināšanas brokeru komandu, palīdzēsim Jums izdarīt pareizo izvēli!

Pakalpojumu daudzveidība.

WESS Financial Services sadarbojas ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām, lai Jums piedāvātu labākos apdrošināšanas risinājumus visa veida riskiem, sākot no OCTA apdrošināšanas, īpašuma un ceļojumu apdrošināšanas līdz pat Jūsu mīļotā mājdzīvnieka apdrošināšanai.

Profesionālais atbalsts.

WESS Financial Services ir vienīgā pilna servisa apdrošināšanas brokeru kompānija, kas ne tikai sniedz vislabākās konsultācijas apdrošināšanas izvēlē, bet arī palīdz risināt praktiskus ar apdrošināšanu saistītos jautājumus visā Jūsu apdrošināšanas polises darbības laikā!

Apdrošināšanas veidi

Droša un uzticama apdrošināšana palīdz Jums dzīvot bez bailēm par šodienu, nākotni un pat tad, ja negadījumam tomēr ir lemts notikt. Novērtējiet, vai esiet pilnībā parūpējaties par savu aizsardzību pret negadījumiem!

OCTA

ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. OCTA ir nepieciešama visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē. Ja ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, kurā Jūs esat vainojams, citai personai vai tās īpašumam būs radušies zaudējumi, tos atlīdzinās apdrošinātājs.

KASKO

ir brīvprātīgā transportlīdzekļu apdrošināšana, kura atlīdzina neplānotus zaudējumus, kas radušies, piemēram, ceļu satiksmes negadījumā ( neatkarīgi no Jūsu vainojamības), ugunsgrēka, zibens spēriena, vētras, zādzības un citu risku rezultātā. Ja automašīna ir iegādāta, izmantojot līzingu, tad KASKO polise parasti ir obligāta līzinga kompānijas prasība.

ĪPAŠUMU APDROŠINĀŠANA

sniedz Jums iespēju pasargāt savu lielāko un vērtīgāko pirkumu – Jūsu mājokli. Izvēlieties sev piemērotāko polisi atkarībā no īpašuma apdrošināšanas riskiem vai apdrošiniet savu mājokli pilnībā, izvēloties visu risku polisi, kas sedz visus iespējamos Jūsu mājoklim nodarīto zaudējumu veidus.

CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANA

aiztaupa Jums raizes ārzemju ceļojuma laikā, pasargā no neparedzētiem izdevumiem saistībā ar medicīnisko palīdzību un daudziem citiem nepatīkamiem starpgadījumiem. Baudi ceļojumu pilnvērtīgi, neatkarīgi no tā, vai tas ir lietišķs brauciens, atvaļinājums, ceļojums ar ģimeni vai ekstrēms sports ārzemēs! Jums tikai jāizvēlas nepieciešamais polises veids, pārējo izdarīsim mēs!

CITU RISKU APDROŠINĀŠANA

aiztaupa Jums raizes par visu, kas Jums ir tik nozīmīgs! Lai pasargātu sevi no finansiāliem zaudējumiem, Jūs varat apdrošināt gandrīz jebkādus riskus, sākot ar mājdzīvniekiem, bankrotu, tiesas izdevumiem, muitas galvojumiem, būvniecības garantijām u.c. riskiem.

Izvēlies WESS Financial Services!

 • Mēs ieteiksim kā rīkoties, ja noticis negadījums, neatkarīgi no tā, vai tas ir vai nav apdrošināšanas gadījums;
 • Mēs ieteiksim kā ātrāk pieteikt apdrošināšanas gadījumu apdrošinātājam;
 • Piesakot KASKO apdrošināšanas gadījumu WFS birojā, kvalificēts eksperts turpat uz vietas novērtēs Jūsu auto bojājumus un sastādīs remontdarbu tāmi;
 • Mēs ieteiksim, kur vislabāk veikt kvalitatīvu Jūsu automašīnas bojājumu novēršanu un palīdzēsim saskaņot remontdarbu tāmi;
 • Mēs palīdzēsim atrast labāko nomas auto piedāvājumu, kamēr Jūsu automāšīna ir remontā;
 • Mēs atgādināsim, kad Jūsu apdrošināšanas polises darbības termiņš tuvosies beigām, un atradīsim labākos piedāvājumus apdrošināšanai nākamajam periodam.
 • Papildus lieliskam WFS klientu apkalpošanas servisam, Jūs iegūsiet virkni priekšrocību:
  – Atlaides un bonusi jau pirmajā apdrošināšanas polises pirkuma reizē, izmantojot WFS pakalpojumus;
  – Atlaides un bonusi, izmantojot WFS pakalpojumus, lai iegādātos apdrošināšanu saviem tuviniekiem un draugiem.

 

Kā saņemt piedāvājumu?

Ja gribēsiet iegādāties jaunu apdrošināšanas polisi vai pagarināt esošo, tad neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar jaunas vai mazlietotas automašīnas iegādi, Jūsu īpašuma vai ceļojuma aizsardzību, vai citai vajadzībai, sazinies ar WESS Financial Services speciālistiem, lai saņemtu piemērotāko apdrošināšanas piedāvājumu!

WESS Financial Services, K.Ulmaņa gatve 125, Mārupe
Tālr. 67068333
info@wfs.lv

Pieteikties konsultācijai

Ja vēlāties saņemt profesionālu konsultāciju par apdrošināšanas iespējām un ar to saistītiem jautājumiem, piesakieties bezmaksas konsultācijai. Konsultācijas laikā Jūs netikai saņemsiet svarīgu, Jūs interesējošu informāciju, bet arī konkrētus piedāvājumus Jūsu auto, īpašuma, ceļojuma un jebkuras citas Jums svarīgas lietas apdrošināšanai!

Mūsu apdrošināšanas speciālists sazināsies ar Jums pēc iespējas ātrākā laikā, lai vienotos par ērtāko konsultācijas laiku un vietu.

Sūdzību procedūra

WFS privātuma politika

ĀTRI UN ĒRTI FINANSU RISINĀJUMI AUTO IEGĀDEI.

Ja Jūs plānojiet iegādāties automašīnu un kā piemērotāko finansēšanas risinājumu apsveriet līzingu, tad arī šeit mēs Jums palīdzēsim un atbalstīsim!

Kontaktpersonas:

Gatis Grūbe

Automobiļu pārdevējs

gatis.grube@wess.lv

+37167004711

+37125631600

Ivo Luste

Pārdošanas nodaļas vadītājs

ivo.luste@wess.lv

+371 67004714

+37127829210

Darba laiki:

Darba dienās: 8.00 – 20.00

Sestdienās: 9.00 – 18.00

Svētdienās: Brīvdiena

Adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe

INFORMĀCIJA!
WESS Select autosalons un serviss
 15
. jūnijā būs SLĒGTS!
Laipni gaidīsim Jūs pirmdien, 17. jūnijā!
Pierakstīties online
Aizvērt
Whatsapp
Pieteikties servisam