Vadība

Aleksandrs Oskins

Valdes priekšsēdētājs

aleksandrs.oskins@wess.lv

Nataļja Gerliņa

Izpilddirektore

+371 67004700

natalja.gerlina@wess.lv

Administratori

Marina Pribitkova

Sekretāre - administratore

+371 67004700

info@wess-select.lv

Inga Davidone

Sekretāre - administratore

+37167004700

info@wess-select.lv

Mazlietotu automobiļu tirdzniecība

Ivo Luste

Pārdošanas nodaļas vadītājs

+371 67004714

+371 27829210

ivo.luste@wess.lv

Matīss Bukšs

Automobiļu pārdevējs

+371 67004715

+371 25649332

matiss.bukss@wess.lv

Raivis Zarāns

Automobiļu tirzniecības nodaļas asistents

+371 67004713

raivis.zarans@wess.lv

Autorizētais BMW Serviss

Aleksejs Kovaļenko

Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs

+371 67004700

aleksejs.kovalenko@wess.lv

Olegs Makarovs

Servisa vadītājs

+371 67004732

olegs.makarovs@wess.lv

Jānis Macarovskis

Meistars-pieņēmējs

+371 67004721

janis.macarovskis@wess.lv

Edgars Lubarts

Meistars-pieņēmējs

+371 67004722

edgars.lubarts@wess.lv

Uldis Rodziņš

Meistars-pieņēmējs

+371 67004720

uldis.rodzins@wess.lv

Viktors Tarvids

Meistars-pieņēmējs

+371 67004723

+371 67004700

viktors.tarvids@wess.lv

Gunārs Vilmanis

Speciālists garantijas lietās

+371 67004710

gunars.vilmanis@wess.lv

Oļegs Bokovs

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

+371 67004729

olegs.bokovs@wess.lv

Noliktava

Jurgis Zandmanis

Noliktavas pārzinis

+371 67004733

jurgis.zandmanis@wess.lv

Viktors Ļiskins

Noliktavas darbinieks

+371 67004734

viktors.liskins@wess.lv

Aleksandrs Golubevs

Noliktavas darbinieks

+371 67004734

aleksandrs.golubevs@wess.lv

Pārbaudiet vai Jūsu automobilim
ir paredzēta
 

BMW AG RŪPNĪCAS
TEHNISKĀ KAMPAŅA
!


Tās ietvaros Jūs varēsiet 
BEZMAKSAS  
veikt detaļas/programmas nomaiņu.
Aizvērt
35% ATLAIDE
BMW PERFORMANCE
AKSESUĀRIEM
!

Nav nozīmes, kas Tu esi,
Tavs BMW parādīs savu personību.


 
Aizvērt
Pieteikties servisam
Online čats