Vadība

Aleksandrs Oskins

Valdes priekšsēdētājs

aleksandrs.oskins@wess.lv

Nataļja Gerliņa

Izpilddirektore

+371 67004700

natalja.gerlina@wess.lv

Aleksejs Kovaļenko

BMW Servisa vadītājs

+371 67004700

aleksejs.kovalenko@wess.lv

Administratori

Marina Pribitkova

Sekretāre - administratore

+371 67004700

info@wess-select.lv

Inga Davidone

Sekretāre - administratore

+37167004700

info@wess-select.lv

Mazlietotu automašīnu tirdzniecība

Ivo Luste

Pārdošanas nodaļas vadītājs

+371 67004714

+371 27829210

ivo.luste@wess.lv

Autorizētais BMW Serviss

Andrejs Kudrjavcevs

Meistars-pieņēmējs

+37167004710

andrejs.kudrjavcevs@wess.lv

Pāvels Popovs

Meistars-pieņēmējs

+371 67004720

pavels.popovs@wess.lv

Jānis Macarovskis

Meistars-pieņēmējs

+371 67004721

janis.macarovskis@wess.lv

Viktors Tarvids

Meistars-pieņēmējs

+371 67004723

+371 67004700

viktors.tarvids@wess.lv

Edgars Lubarts

Meistars-pieņēmējs

+371 67004722

edgars.lubarts@wess.lv

Oļegs Bokovs

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

+371 67004729

olegs.bokovs@wess.lv

Noliktava

Jurgis Zandmanis

Noliktavas pārzinis

+371 67004733

jurgis.zandmanis@wess.lv

Viktors Ļiskins

Noliktavas darbinieks

+371 67004734

viktors.laskins@wess.lv

Aleksandrs Golubevs

Noliktavas darbinieks

+371 67004734

aleksandrs.golubevs@wess.lv

IEPAZĪSIMIES!
 

30% ATLAIDE
Aizpildot pieteikumu internetā jauniem klientiem
iepazīšanās atlaide
pirmajam servisa apmeklējumam.


 
close-link
Sākot ar 19.03.2020. un līdz 30.04.2020. 
ir sekojošas izmaiņas
BMW WESS Select darba laikā: 


Serviss:
P. – Pt.: 8:00 – 19:00
Sest.: 8:00 – 18:00
Sv.: brīvs

Auto tirdzniecība:
P. – Pt.: 9:00 – 19:00
Sest.: 10:00 – 17:00
Sv.: brīvs


 
close-link
Pieteikties servisam
Online čats