Vadība

Aleksandrs Oskins

Valdes priekšsēdētājs

aleksandrs.oskins@wess.lv

Nataļja Gerliņa

Izpilddirektore

natalja.gerlina@wess.lv

+371 67004700

Nodaļu vadītāji

Aleksejs Kovaļenko

Pēcpārdošanas nodaļas vadītājs

aleksejs.kovalenko@wess.lv

+371 67004700

Olegs Makarovs

Servisa vadītājs

olegs.makarovs@wess.lv

+371 67004700

+37128013300

Ivo Luste

Pārdošanas nodaļas vadītājs

ivo.luste@wess.lv

+371 67004714

+37127829210

Dace Krastiņa

Mārketinga vadītāja

dace.krastina@wess.lv

+371 67004704

+37126647186

Administratori

Inga Davidone

Sekretāre - administratore

info@wess-select.lv

+371 67004700

Kristīne Purvincka

Sekretāre - administratore

info@wess-select.lv

+371 67004700

Mazlietotu automobiļu tirdzniecība

Matīss Bukšs

Automobiļu pārdevējs

matiss.bukss@wess.lv

+371 67004715

+37125649332

Raivis Zarāns

Automobiļu tirzniecības nodaļas asistents

raivis.zarans@wess.lv

+371 67004713

+37125621844

Autorizētais BMW Serviss

Edgars Lubarts

Meistars-pieņēmējs

edgars.lubarts@wess.lv

+371 67004722

Jānis Macarovskis

Meistars-pieņēmējs

janis.macarovskis@wess.lv

+371 67004721

Uldis Rodziņš

Meistars-pieņēmējs

uldis.rodzins@wess.lv

+371 67004720

Viktors Tarvids

Meistars-pieņēmējs

viktors.tarvids@wess.lv

+371 67004723

Gunārs Vilmanis

Speciālists garantijas lietās

gunars.vilmanis@wess.lv

+37167004732

Oļegs Bokovs

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

olegs.bokovs@wess.lv

+371 67004729

Ervīns Gaidukovs

Zvanu centra speciālists

raivis.zarans@wess.lv

+37167004710

Noliktava

Jurģis Zandmanis

Noliktavas pārzinis

jurgis.zandmanis@wess.lv

+371 67004733

Viktors Ļiskins

Noliktavas darbinieks

viktors.liskins@wess.lv

+371 67004734

Aleksandrs Golubevs

Noliktavas darbinieks

aleksandrs.golubevs@wess.lv

+371 67004734

Pieraksties BMW servisā
e-online,

izvēloties datumu un laiku!   

 
Aizvērt
Pieteikties servisam
Online čats