Ar 2013.gada 1.oktobri WESS Select ir kļuvis par autorizētu BMW Servisu Latvijā. Nodrošinot visaugstākajiem standartiem atbilstošus servisa pakalpojumus un individuālu pieeju katram klientam, WESS Select definē jaunu apkalpošanas kvalitāti.

Uzņēmums WESS Select klientu ērtībām piedāvā plašu pakalpojumu spektru:

  • Mazlietotu BMW automobiļu tirdzniecību
  • Trade-in pakalpojumus
  • Automobiļu kreditēšanas un līzinga pakalpojumus
  • Papildaprīkojuma uzstādīšanu
  • BMW oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību
  • Automazgātavas un pulēšanas pakalpojumus.

WESS Select apmeklētājiem tiek piedāvāta plaša bezmaksas autostāvvieta, bet autoservisa klientiem ierīkota ērta atpūtas zona, kā arī pieejams internets un bezmaksas Wi-Fi.

Jau gandrīz 30 gadus WESS Auto Grupa turpina attīstīt Latvijas tirgū aizvien jaunus un inovatīvus pakalpojumus un pilnveido esošos auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa pakalpojumus, lai nodrošinātu un piedāvātu Jums vairāk par prieku pie auto stūres!

Mūsu daudzu gadu garumā uzkrātā, nenovērtējamā pieredze un zināšanas par automašīnām un to īpašnieku un lietotāju vajadzībām un vēlmēm ļauj mums droši apgalvot – mēs zinām visu par automašīnām un visu, kas ar to ir saistīts! Tāpēc ir grūti iedomāties pakalpojumus, kurus mēs nespētu Jums nodrošināt – ātri, kvalitatīvi un par pieņemamu cenu.

Visiem saviem Klientiem mēs piedāvājam individuālu apkalpošanu, kuru raksturo ātrums, elastība un kompetence.

Mūsu stāsts

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

1991/1992 – AS WESS UN IEGŪTAS TOYOTA DĪLERTIESĪBAS

Pirmais WESS Auto Grupas uzņēmums, WESS, tika dibināts 1991. gadā, bet jau 1992. gadā, sekojot augsti izvirzītiem mērķiem, WESS ieguva viena no vadošo auto nozares pasaules zīmola Toyota dīlertiesības.

1994 – PIRMAIS TOYOTA AUTOSALONS LATVIJĀ

WESS Motors pirmais, pēc augstajiem Toyota standartiem būvētais, Toyota autosalons Latvijā tika atklāts 1994. gadā un atradās Brīvības ielā 239.

2001 – JAUNS TOYOTA AUTOSALONS – LIELĀKAIS AUSTRUMEIROPĀ

Uzņēmumam attīstoties un novērtējot automobiļu tirgus attīstību nākotnē, 2001. gadā tika atklāts Austrumeiropā lielākais Toyota autosalons – WESS Motors Kārļa Ulmaņa gatvē 125. Līdz ar jaunā autosalona atkāšanu, darbību beidza autosalons Brīvības ielās 239.

2001 – IEGŪTAS LEXUS DĪLERTIESĪBAS

Izvirzot jaunus mērķus, 2001. gadā WESS iegūst Lexus dīlertiesības. WESS Motors autosalonā Kārļa Ulmaņa gatvē 125 pēc augstākajiem Lexus standartiem tiek izbūvēta Lexus automomobiļu tirdzniecības zona un uzsākta premium automobiļu Lexus tirdzniecība Latvijā.

2007 – VIENĪGAIS, EKSKLUZĪVAIS LEXUS AUTOSALONS LATVIJĀ – LEXUS RĪGA WESS

Sekojot līdzi un attīstot augstos Lexus standartus, tiek atklāts pirmais ekskluzīvais Lexus autosalons Ziemeļeiropā LEXUS Riga Wess, kas atrodas līdzās WESS Motors Toyota autosalonam Kārļa Ulmaņa gatvē 125b.

2007 – BMW AUTOSALONS WESS SELECT

Paplašinot pārstāvēto automobiļu zīmolus, tiek iegūtas BMW dīlertiesības un atvērts WESS Select BMW autosalons, kas atrodas līdzās Toyota atuosalonam Kārļa Ulmaņa gatvē 123. Līdz ar BMW autosalona atklāšanu, WESS izveidoja Toyota, Lexus un BMW autosalonus vienā vietā uz vienas no galvenajām Latvijas maģistrālēm – Jūrmalas šosejas.

2008 – OTRS WESS MOTORS TOYOTA AUTOCENTRS BERĢOS

Rūpējoties par Toyota automobiļu īpašnieku ērtībām, 2008. gada martā tiek atklāts otrs WESS Motors Toyota autosalons Berģos, Rīgas-Siguldas šosejā 2. Līdz ar WESS Motors Toyota Berģi autosalona atklāšanu, WESS Motors paplašināja Toyota autosalonu tīklu, nodrošinot ērtu Toyota autosalona apmeklējuma izvēli.

2009 – HONDA AUTORIZĒTĀ SERVISA TIESĪBAS, ATVĒRTS SAN MOTORS AUTOSERVISS BERĢOS

Paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu, WESS iegūst oficiālā Honda servisa tiesības un 2009. gada jūlijā tiek atklāts SAN Motors Honda serviss WESS Motors Berģi autosalonā, Rīgas-Siguldas šosejā 2.

2009 – AUTODAĻU EVEIKALS EPARTS

Novērtējot tirgus attīsībtas tendences un pastāvīgi meklējot veidus, kā piedāvāt saviem klientiem vairāk, 2009. gadā tiek atklāts lielākais autodaļu e-veikals Latvijā www.eparts.lv2009 – pilna servisa apdrošināšanas portāls vissok

Rūpējoties par klientiem, visos WESS uzņēmumos kopš to atklāšanas tiek piedāvāti apdrošināšanas pakalpojumi no lielākajām Latvijas apdrošināšanas kompānijām, bet ar mērķi padarīt klientiem apdrošināšanas iegādi vēl ērtāku, 2009. gada decembrī tiek atvērts vienīgais pilna servisa apdrošināšanas portāls www.vissOk.lv – ar Tevi viss būs OK, ja būsi apdrošināts!

2013 – ISO 14001 SERTIFIKĀTS

Izpildot augstos standartu prasības biznesa un ražošanas procesu menedžmentā AS iegūst ISO 14001 sertifikātu, kas ir viens no starptautisko standartu sērijas, kas piemērojama jebkurai organizācijai, jebkurā pasaules malā un attiecas uz vides pārvaldības sistēmu. Balstoties uz Plāno-Dari-Pārbaudi-Darbojies ciklu, ISO 14001 tiek likts uzsvars uz ļoti svarīgām prasībām – identificēt, vadīt un veikt vides aspektu monitoringu jebkurā organizācijā, kā arī norādīt, kā pārvaldīt un uzlabot visu sistēmu.

2013 – WESS SELECT TURPINA DARBOTIES KĀ BMW OFICĀLAIS SERVISS

2013. gada oktobrī WESS Select pārtrauc jaunu BMW automobiļu tirdzniecību, turpinot darbu kā officālais BMW serviss. WESS Select autosalona telpās tiek sākta premium mazlietotu automobiļu tirdziecība.

2014 – MAZLIETOTU AUTOMOBIĻU INTERNETA PORTĀLS WWW.ECARS.LV

Akcentējot mazlietoto automobiļu biznesu, tiek radīts WESS Auto Grupas piedāvāto mazlietotu auto katalogs internetā – portāls www.ecars.lv

Pārbaudiet vai Jūsu automobilim
ir paredzēta
 

BMW AG RŪPNĪCAS
TEHNISKĀ KAMPAŅA
!


Tās ietvaros Jūs varēsiet 
BEZMAKSAS veikt rezerves daļas/programmas nomaiņu.
Aizvērt
Pieteikties servisam
Online čats
WhatsApp