Ar 2013.gada 1.oktobri WESS Select ir kļuvis par autorizētu BMW Servisu Latvijā. Nodrošinot visaugstākajiem standartiem atbilstošus servisa pakalpojumus un individuālu pieeju katram klientam, WESS Select definē jaunu apkalpošanas kvalitāti.

Uzņēmums WESS Select klientu ērtībām piedāvā plašu pakalpojumu spektru:

  • Mazlietotu BMW automobiļu tirdzniecību
  • Trade-in pakalpojumus
  • Automobiļu kreditēšanas un līzinga pakalpojumus
  • Papildaprīkojuma uzstādīšanu
  • BMW oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību
  • Automazgātavas un pulēšanas pakalpojumus.

WESS Select apmeklētājiem tiek piedāvāta plaša bezmaksas autostāvvieta, bet autoservisa klientiem ierīkota ērta atpūtas zona, kā arī pieejams internets un bezmaksas Wi-Fi.

Jau gandrīz 30 gadus WESS Auto Grupa turpina attīstīt Latvijas tirgū aizvien jaunus un inovatīvus pakalpojumus un pilnveido esošos auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa pakalpojumus, lai nodrošinātu un piedāvātu Jums vairāk par prieku pie auto stūres!

Mūsu daudzu gadu garumā uzkrātā, nenovērtējamā pieredze un zināšanas par automašīnām un to īpašnieku un lietotāju vajadzībām un vēlmēm ļauj mums droši apgalvot – mēs zinām visu par automašīnām un visu, kas ar to ir saistīts! Tāpēc ir grūti iedomāties pakalpojumus, kurus mēs nespētu Jums nodrošināt – ātri, kvalitatīvi un par pieņemamu cenu.

Visiem saviem Klientiem mēs piedāvājam individuālu apkalpošanu, kuru raksturo ātrums, elastība un kompetence.

Pierakstieties BMW servisā
E-ONLINE,

izvēloties brīvo laiku
tiešsaistes servisa kalendārā  
 

 
Aizvērt
Pieteikties servisam
Online čats