IZVĒLIETIES VISLABĀKO.

Drošība ir kvalitatīvas automašīnas svarīga pazīme. Tieši tādēļ BMW inženieri iesaka Jūsu BMW automašīnai izmantot tikai oriģinālās rezerves daļas. Šīs rezerves daļas atbilst tikpat stingriem BMW kvalitātes standartiem kā visi jaunie komponenti. Tātad šiem izstrādājumiem ir raksturīga augsta kvalitāte, optimāla saderība un nevainojama visu rezerves daļu funkcionēšana, kā arī tiek sniegta 24 mēnešu garantija. Oriģinālās BMW rezerves daļas ir iespējams iegādāties pie WESS Select BMW – līdz 15 gadiem pēc konkrētā modeļa sērijas ražošanas apturēšanas, turklāt pilnā sortimentā.

GARANTĒTA APMIERINĀTĪBA.

Ilgstošas braukšanas baudas nodrošināšanai liela nozīme ir oriģinālajām BMW rezerves daļām. Noteiktas rezerves daļas, piemēram, bremzes un dažādi šasiju komponenti, ir ļoti svarīgi drošības un BMW raksturīgās dinamikas uzturēšanā. Visas BMW rezerves daļas tiek pakļautas stingrām pārbaudēm un ir precīzi noregulētas atbilstoši katram BMW modelim. Tas ir izcilas kvalitātes un uzticamības priekšnoteikumus, kas garantē tādu dinamiskas veiktspējas un komforta līmeni, kādu Jūs gaidāt no īsta BMW.

ORIGINĀLĀS BMW JAUNĀS REZERVES DAĻAS.

Jūsu BMW ik dienas darbojas nevainojami, un, lai automašīna saglabātu pilnu funkcionalitāti, ir jābūt nevainojamai mijiedarbībai starp tās rezerves daļām. Tieši tādēļ iesakām izvēlēties oriģinālās BMW rezerves daļas: nevainojamu darbību nodrošina tikai visu rezerves daļu precīza atbilstība ikviena atsevišķa BMW modeļa prasībām. Tieši tā Jūs varat iegūt visaugstāko kvalitāti un optimālu drošību.

Saņemt piedāvājumu BMW rezerves daļu iegādei
Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos!
Vasaras riepām
un BMW oriģinālajiem
disku komplektiem
līdz 40% atlaide.
 


Aizpildi pieteikumu un saņem cenu piedāvājumu e-pastā!  
Aizvērt
Whatsapp
Pieteikties servisam