Ja vēlies saņemt augstāko cenu par savu auto, Tev ir jāzina kāda ir tā patiesā vērtība. Tu, protams, vari mēģināt noteikt savas automašīnas tirgus vērtību paša spēkiem, bet vari arī ietaupīt laiku, piesakot savu auto speciālistu vērtējumam!

WESS SELECT auto vērtējums – tikai 3 soļi līdz automašīnas tirgus vērtības noteikšanai!

  1. IZVĒLIES vērtējuma veidu un piesaki savu auto vērtēšanai;
  2. NOVĒRTĒSIM auto vizuālo un tehnisko stāvokli, noteiksim vērtību;
  3. UZZINI sava auto reālo tirgus vērtību.

Ar lielāko prieku novērtēsim BMW, Mercedes, Porsche, Audi, Range Rover, Lexus, Toyota, Honda un citu marku auto.

EKSPRESS AUTO VĒRTĒJUMS. Piesaki savu auto ekspress vērtējumam, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi kādā no WESS Auto Grupa mazlietotu auto tirdzniecības vietām. Mūsu pārdošanas konsultants veiks automašīnas vizuālo apskati un sagatavos Tava auto tirgus vērtības provizorisku vērtējumu, proti, vērtējumu bez automobiļa tehniskās pārbaudes.

DETALIZĒTS VĒRTĒJUMS. Piesaki savu auto detalizētam vērtējumam, aizpildot pieteikumu tiešsaistē WESS SELECT mājas lapā, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi kādā no WESS Auto Grupa mazlietotu auto tirdzniecības vietām. Mūsu speciālisti Tev ērtā un iepriekš saskaņotā laikā veiks Tavas automašīnas diagnostiku, vizuālo apskati un noteiks tās vērtību. Reālu un tirgus situācijai atbilstošu Tava auto vērtējumu izsniegsim Tev 1 darba dienas laikā pēc automašīnas vizuālās apskates un diagnostikas!

Atceries! Detalizēts vērtējums ir visprecīzākais Tavas automašīnas vērtības novērtējums. Pēc šī novērtējuma Tavu auto esam gatavi atpirkt arī mēs!

VĒLIES PĀRDOT AUTO? NOSKAIDRO TĀ TIRGUS VĒRTĪBU!

Ja vēlies saņemt augstāko cenu par savu auto, Tev ir jāzina kāda ir tā patiesā vērtība. Tu, protams, vari mēģināt noteikt savas automašīnas tirgus vērtību paša spēkiem, bet vari arī ietaupīt laiku, piesakot savu auto speciālistu vērtējumam!

Kontaktpersonas:

Gunārs Vilmanis

Automobiļu pārdevējs

gunars.vilmanis@wess.lv

+37167004715

+37125649332

Ivo Luste

Pārdošanas nodaļas vadītājs

ivo.luste@wess.lv

+371 67004714

+37127829210

Darba laiki:

Darba dienās: 8.00 – 20.00

Sestdienās: 9.00 – 18.00

Svētdienās: Brīvdiena

Adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe

Pārbaudiet vai Jūsu automobilim
ir paredzēta
 
BMW AG RŪPNĪCAS
TEHNISKĀ KAMPAŅA!


Tās ietvaros Jūs varēsiet 
BEZ MAKSAS  veikt rezerves daļas vai
programmas nomaiņu.
Aizvērt
Whatsapp
Pieteikties servisam