Ko jūsu BMW var darīt jūsu labā? Laikus nogādāt jūs galamērķī? Sniegt atbildes uz visiem jūsu jautājumiem? Vai – nepārtraukti jūs izklaidēt? BMW ConnectedDrive digitālie pakalpojumi piedāvā plašu noderīgu funkciju klāstu. Ar atjautīgiem risinājumiem un inovācijām tie atvieglo jūsu dzīvi un pārvērš katru ceļojumu īpašā pieredzē.

BMW TeleServiss ir inovatīvs BMW ConnectedDrive pakalpojums, kas piedāvā maksimālu komfortu un ļauj Jums koncentrēties uz svarīgām dzīves lietām. Izmantojot BMW TeleServiss, Jūsu izvēlētais BMW serviss saņems detalizētu informāciju no BMW par Jūsu transportlīdzekļa stāvokli, kas iepriekš bija pieejama tikai servisa apmeklējuma laikā. Tas garantē personalizētus servisa pakalpojumus Jūsu automašīnai, kā arī ātru remontu bojājuma gadījumā.

Prasības:

 • “ConnectedDrive Services” aprīkojuma opcija


Pieejamība:

 • pieejams tikai kopā ar Professional navigācijas sistēmu
 • pieejams tikai Eiropas teritorijā

 

Izvēlieties autorizēto BMW servisu WESS Select par savu partneri!

                                           

 • Lejuplādējiet BMW Connected aplikāciju Google Play vai iTunes store
 • Reģistrējieties
 • Pievienojiet AS WESS Select kā savu auto servisu
 • Paziņojiet par savu izvēli uz 67004700 vai  info@wess-select.lv:
 • Izmantojiet visas BMW Connected Drive priekšrocības
  • Atgādinājumi par servisa pierakstu
  • Navigācija
  • Apple Car Play
  • Ventilācija
  • Automobiļu monitorings
  • Īpašie piedāvājumi

MANS ASISTENTS.

Vislabākā sabiedrība jūsu ceļojumos. Vienmēr.

Lai kur arī jūs atrastos, lai ko arī jūs plānotu, lai kas jums būtu vajadzīgs – BMW ConnectedDrive pakalpojumi sniegs labāko atbalstu katra ceļojuma laikā un pirms tā sākšanas. Iespējams, meklējat labāko itāļu restorānu savā pilsētā vai aptieku, kas atvērta nedēļas nogalē? Tādas iespējas kā Concierge pakalpojums ir pieejamas, tikai nospiežot

pogu. Un ar BMW Connected lietojumprogrammu varat ērti plānot savu nākamo ceļojumu, atrodoties mājās, kā arī attālināti piekļūt svarīgām sava BMW funkcijām.

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Sveiks, BMW! Kas tu esi?” Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW darbotos kā jūsu personīgais palīgs? Sazinieties jaunā un vienkāršā veidā ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, apgūst jūsu paradumus, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdz ikvienā situācijā. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par jūsu automobili un attiecīgi palīdz labāk iepazīt BMW. Varat piešķirt pat savu personisko aktivizēšanas vārdu.

Concierge pakalpojumi.

Vai rīt Romā spīdēs saule? Cikos ir mans reiss un kur atrodas pilsētā labākais restorāns? Concierge pakalpojums paredzēts, lai palīdzētu ceļojumu laikā, un var sniegt jums atbalstu jebkurā pieprasījumā, piespiežot pogu, – individuāli, personiski un ātri. Lai kur jūs būtu, lai kas jums nepieciešams.

Reģistrēties BMW ConnectedDrive

BMW Connected.

Savienots ar jūsu BMW. BMW Connected lietojumprogramma ir jūsu digitālais mobilitātes palīgs, kas rūpējas par jūsu vajadzībām gan pirms brauciena, gan tā laikā. Piekļūstiet automobilim ar viedtālruni, viedpulksteni vai Amazon Echo, nosūtiet galamērķus uz navigācijas sistēmu vai saņemiet atgādinājumus par tikšanos, lai būtu drošs, ka tur nonāksit laikā.

Lejuplādēt aplikāciju

Attālie pakalpojumi.

Vai aizslēdzu sava automobiļa durvis? Kur tieši tas ir novietots? Attālie pakalpojumi ļauj piekļūt savam automobilim no attāluma, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu. Uz mirkli ieslēdziet priekšējos lukturus, aktivizējiet klimata kontroles funkciju savā automobilī vai aizslēdziet savu BMW, atrodoties jebkurā vietā, un dariet to ar savu viedtālruni.

Reģistrēties BMW ConnectedDrive

Attālais 3D skats.

Uzmaniet sava BMW apkārtni, lai varētu atpūsties ar pilnīgu pārliecību, ka ar jūsu automobili viss ir kārtībā. Attālie pakalpojumi un attālais 3D skats ļauj aplūkot jūsu automobiļa apkārtni no jebkuras perspektīvas, aizslēgt durvis vai uz mirkli ieslēgt priekšējos lukturus vai signāltauri, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu.

Reģistrēties BMW ConnectedDrive

MANS BRAUCIENS.

Lai katrs brauciens būtu unikāls.

Katrs brauciens ir atšķirīgs, un tomēr varat būt pārliecināts, ka sasniegsiet savu galamērķi ērti un laikā. Ar Connected navigācijas pakalpojumiem, piemēram, reāllaika satiksmes informāciju, varat uzraudzīt pašreizējo satiksmes situāciju un sasniegt savu galamērķi tieši un ātrāk. Un viss bez jebkāda stresa, jo novietošanas palīgsistēma norādīs labāko

vietu, kur atrast brīvu stāvvietu. Izmantojot digitālo uzlādes pakalpojumu, varat nodrošināt savam BMW i vai iPerformance modelim enerģiju ekonomiski un būt drošs, ka tas vienmēr ir uzlādēts, kad dodaties ceļā.

Connected navigācija.

Connected navigācija piedāvā jums izcilu navigācijas pieredzi, sākot ar plānošanu, gatavošanos un došanos ceļā un beidzot ar novietošanu un uzlādi. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu braucienu no punkta A uz punktu B vēl ērtāku un tieši jums piemērotāku. Vēlamies, lai visu brauciena laiku jūs būtu pārsteigts un pārliecināts – visos skārienpunktos, kad vien esam jums vajadzīgi.

Reāllaika satiksmes informācija.

Vai mēdzat iekļūt sastrēgumstundu satiksmē vai tērēt dārgo atpūtai paredzēto laiku sastrēgumos, kas sagādā daudz stresa? No šādām situācijām var viegli izvairīties ar reāllaika satiksmes informāciju. Tā teju reāllaikā uzrauga pašreizējo situāciju, jau laikus iesakot citus maršrutus un ļaujot nonākt galamērķī pēc iespējas drīzāk.

Reāllaika satiksmes informācija ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Pieslēgties ConnectedDrive

Pārvaldīt savas iecienītākās vietas.

Kā būtu, ja varētu piekļūt savai iecienītākajai kafejnīcai vai sporta zālei, izmantojot BMW navigācijas sistēmu? Izmantojot funkciju “Pārvaldīt savas iecienītākās vietas”, jūsu populārākās apskates vietas jums vienmēr ir līdzi neatkarīgi no tā, vai atrodaties savā automobilī, lietojat BMW Connected lietojumprogrammu vai ConnectedDrive klientu portālu. Varat tās pārvaldīt visos skārienpunktos, kur tās tiks automātiski sinhronizētas.

“Pārvaldīt savas iecienītākās vietas” ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām.

Kā būtu, ja varētu izveidot tiešu savienojumu starp jūsu izraudzītu karšu lietojumprogrammu un jūsu BMW? Ar funkciju “Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām” tas ir iespējams. Tas ļauj pārsūtīt atrašanās vietas no karšu lietojumprogrammām, kas atbalsta kopīgošanas funkciju, tieši uz jūsu BMW. Pēc pārsūtīšanas adrese arī turpmāk ir pieejama lietojumam BMW Connected lietojumprogrammā jūsu viedtālrunī.

“Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām” ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Paziņojums par izbraukšanu

Vienmēr laikus ierasties uz nākamo tikšanos. Paziņojums par izbraukšanu BMW Connected lietojumprogrammā jums laikus atgādina, kad jādodas, saskaņoti ar viedtālruni vai viedpulksteni. Reāllaika satiksmes informācija palīdz aprēķināt optimālo izbraukšanas laiku, lai nodrošinātu galamērķa sasniegšanu laikā.

Paziņojums par izbraukšanu ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Lejuplādēt aplikāciju

Kopīgojiet ceļojumu statusu tiešraidē.

Ceļojumu statusa kopīgošana aiztaupa ģimenei jautājumus par to, kad ieradīsieties mājās. Varat informēt atsevišķas kontaktpersonas par precīzu savu atrašanās vietu, galamērķi vai ierašanās laiku tieši no sava automobiļa vai izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu. Saņēmēji var sekot informācijai par jūsu braucienu reāllaikā.

Pieslēgties ConnectedDrive

Navigācija "no durvīm līdz durvīm"

Ierodieties laikā un bez stresa. Navigācija “no durvīm līdz durvīm” vadīs jūs arī īsajā attālumā no automobiļa līdz galamērķim un atpakaļ. Saņemiet ātru piekļuvi gājēju navigācijas pakalpojumam savā viedtālrunī ar informatīvu atbalstu no sava Connected borta datora ekrāna un pašpiegādes paziņojumiem no BMW Connected lietojumprogrammas.

Pieslēgties ConnectedDrive

Nosūtīt uz automobili.

Kur tālāk? Meklējiet jaunus galamērķus, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un nosūtiet tos tieši uz sava BMW navigācijas sistēmu. Kad esat automobilī un tas izveidojis Bluetooth savienojumu ar jūsu viedtālruni, maršruta vadību varat palaist ar vienu pieskārienu.

Lejuplādēt aplikāciju

Digitālais uzlādes pakalpojums.

Digitālais uzlādes pakalpojums ir pilnībā automātisks un ļauj uzlādēt BMW i vai BMW iPerformance automobili vislabākajā un izdevīgākajā laikā. Varat droši baudīt atpūtu zinot, ka automobilis būs pilnībā uzlādēts nākamajam braucienam. Jums tikai jāievada izbraukšanas laiks un elektrības tarifs, un digitālais uzlādes pakalpojums parūpēsies par visu pārējo.

Pieslēgties ConnectedDrive

Kartes atjauninājums.

BMW ir pirmais automobiļu ražotājs, kas piedāvā trīs iespējamus navigācijas kartes atjaunināšanas procesus: USB pilnu kartes atjauninājumu pie pārstāvja vai ConnectedDrive veikalā un automātisku “Over-The-Air” atjauninājumu līdz četrām reizēm gadā pastāvīgi instalētā SIM kartē (iepriekšēji izvēlētam reģionam). “Over-The-Air” atjauninājumam netiek piemērotas ne licences, ne pārsūtīšanas izmaksas. Navigācijas sistēma vienmēr ir aprīkota ar aktuālām kartēm.

Pieslēgties ConnectedDrive

MANS AUTOMOBILIS.

Jo jūsu BMW ir vairāk nekā tikai automobilis.

Savā BMW varat pilnīgi koncentrēties uz savu braucienu, jo par visu pārējo ir padomāts. Ar digitālo atslēgu savā viedtālrunī viegli varat piekļūt savam automobilim, bet tālvadības programmatūras jauninājums „Over-The-Air” nodrošina, lai jūsu BMW vienmēr būtu viss jaunākais un nebūtu lieku reizi jādodas pie izplatītāja. Ja notiek negadījums, atjautīgais ārkārtas zvans automātiski izsauks palīdzību un sniegs svarīgu informāciju par pasažieriem neatliekamās medicīniskās palīdzības sniedzējiem.

Connected navigācija.

Connected navigācija piedāvā jums izcilu navigācijas pieredzi, sākot ar plānošanu, gatavošanos un došanos ceļā un beidzot ar novietošanu un uzlādi. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu braucienu no punkta A uz punktu B vēl ērtāku un tieši jums piemērotāku. Vēlamies, lai visu brauciena laiku jūs būtu pārsteigts un pārliecināts – visos skārienpunktos, kad vien esam jums vajadzīgi.

Reāllaika satiksmes informācija.

Vai mēdzat iekļūt sastrēgumstundu satiksmē vai tērēt dārgo atpūtai paredzēto laiku sastrēgumos, kas sagādā daudz stresa? No šādām situācijām var viegli izvairīties ar reāllaika satiksmes informāciju. Tā teju reāllaikā uzrauga pašreizējo situāciju, jau laikus iesakot citus maršrutus un ļaujot nonākt galamērķī pēc iespējas drīzāk.

Reāllaika satiksmes informācija ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Pārvaldīt savas iecienītākās vietas.

Kā būtu, ja varētu piekļūt savai iecienītākajai kafejnīcai vai sporta zālei, izmantojot BMW navigācijas sistēmu? Izmantojot funkciju “Pārvaldīt savas iecienītākās vietas”, jūsu populārākās apskates vietas jums vienmēr ir līdzi neatkarīgi no tā, vai atrodaties savā automobilī, lietojat BMW Connected lietojumprogrammu vai ConnectedDrive klientu portālu. Varat tās pārvaldīt visos skārienpunktos, kur tās tiks automātiski sinhronizētas.

“Pārvaldīt savas iecienītākās vietas” ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Pieslēgties ConnectedDrive

Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām.

Kā būtu, ja varētu izveidot tiešu savienojumu starp jūsu izraudzītu karšu lietojumprogrammu un jūsu BMW? Ar funkciju “Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām” tas ir iespējams. Tas ļauj pārsūtīt atrašanās vietas no karšu lietojumprogrammām, kas atbalsta kopīgošanas funkciju, tieši uz jūsu BMW. Pēc pārsūtīšanas adrese arī turpmāk ir pieejama lietojumam BMW Connected lietojumprogrammā jūsu viedtālrunī.

“Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām” ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Paziņojums par izbraukšanu

Vienmēr laikus ierasties uz nākamo tikšanos. Paziņojums par izbraukšanu BMW Connected lietojumprogrammā jums laikus atgādina, kad jādodas, saskaņoti ar viedtālruni vai viedpulksteni. Reāllaika satiksmes informācija palīdz aprēķināt optimālo izbraukšanas laiku, lai nodrošinātu galamērķa sasniegšanu laikā.

Paziņojums par izbraukšanu ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Pieslēgties ConnectedDrive

Kopīgojiet ceļojumu statusu tiešraidē.

Ceļojumu statusa kopīgošana aiztaupa ģimenei jautājumus par to, kad ieradīsieties mājās. Varat informēt atsevišķas kontaktpersonas par precīzu savu atrašanās vietu, galamērķi vai ierašanās laiku tieši no sava automobiļa vai izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu. Saņēmēji var sekot informācijai par jūsu braucienu reāllaikā.

Navigācija "no durvīm līdz durvīm"

Ierodieties laikā un bez stresa. Navigācija “no durvīm līdz durvīm” vadīs jūs arī īsajā attālumā no automobiļa līdz galamērķim un atpakaļ. Saņemiet ātru piekļuvi gājēju navigācijas pakalpojumam savā viedtālrunī ar informatīvu atbalstu no sava Connected borta datora ekrāna un pašpiegādes paziņojumiem no BMW Connected lietojumprogrammas.

Nosūtīt uz automobili.

Kur tālāk? Meklējiet jaunus galamērķus, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un nosūtiet tos tieši uz sava BMW navigācijas sistēmu. Kad esat automobilī un tas izveidojis Bluetooth savienojumu ar jūsu viedtālruni, maršruta vadību varat palaist ar vienu pieskārienu.

Pieslēgties BMW ConnectedDrive

Digitālais uzlādes pakalpojums.

Digitālais uzlādes pakalpojums ir pilnībā automātisks un ļauj uzlādēt BMW i vai BMW iPerformance automobili vislabākajā un izdevīgākajā laikā. Varat droši baudīt atpūtu zinot, ka automobilis būs pilnībā uzlādēts nākamajam braucienam. Jums tikai jāievada izbraukšanas laiks un elektrības tarifs, un digitālais uzlādes pakalpojums parūpēsies par visu pārējo.

Lejuplādēt aplikāciju

Kartes atjauninājums.

BMW ir pirmais automobiļu ražotājs, kas piedāvā trīs iespējamus navigācijas kartes atjaunināšanas procesus: USB pilnu kartes atjauninājumu pie pārstāvja vai ConnectedDrive veikalā un automātisku “Over-The-Air” atjauninājumu līdz četrām reizēm gadā pastāvīgi instalētā SIM kartē (iepriekšēji izvēlētam reģionam). “Over-The-Air” atjauninājumam netiek piemērotas ne licences, ne pārsūtīšanas izmaksas. Navigācijas sistēma vienmēr ir aprīkota ar aktuālām kartēm.

Lejuplādēt aplikāciju

MANA DZĪVE.

Neko neziedojot. Saņemot visu.

Kāpēc, atrodoties ceļā, nodoties kompromisiem? Izbaudiet ierasto digitālo dzīvesstilu arī savā BMW. Pārveidojiet savu automobili mobilā birojā ar Microsoft Office 365. Piedalieties Skype for Business sapulcēs, diktējiet savus e-pastus un pārvaldiet savas tikšanās. Ar Apple CarPlay®, esot ceļā, jums ir piekļuve visām galvenajām jūsu iPhone funkcijām, ja vēlaties izklaidēties, Connected Music ar vairāk nekā 30 miljoniem dziesmu lietojumprogrammās Deezer vai Napster nodrošina jūs labāko muzikālo pavadījumu jebkurā braucienā.

Apple CarPlay®.

Kāpēc iztikt bez sava iPhone iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Sagatavošanās Apple CarPlay® nodrošina attālu piekļuvi telefonijai, kā arī tādām lietojumprogrammām, kā iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify un Apple Music. Varat izmantot arī balss pogu uz stūres, lai piekļūtu Siri, Apple balss palīgam.

Pieslēgties ConnectedDrive

Microsoft Office 365.

Ar Microsoft Office 365 strādājiet savā automobilī gluži tāpat kā birojā. Diktējiet e-pastus, piedalieties Skype for Business sapulcēs, piekļūstiet kontaktinformācijai un koordinējiet tikšanās savā kalendārā – to visu ar savu viedtālruni. Jūsu Microsoft Office 365 Business konts padara jūs uz ceļa tikpat produktīvu, cik produktīvs esat pie sava darba galda.

Pieslēgties ConnectedDrive

Kontrolē savu mājokli.

Ar sava mājokļa kontrolēšanas funkciju, atrodoties pie stūres, varat pārliecināties, vai gaismas dzīvojamajā istabā ir ieslēgtas, vai skan jūsu iecienītākā dziesma un apsilde ir iestatīta īstajā temperatūrā. Izmantojiet Connected Onboard, lai ar mūsu partneri SmartThings viegli vadītu jūsu viedmājas ierīces.

Pieslēgties ConnectedDrive

Tiešsaistes reģistrācijas žurnāls.

BMW tiešsaistes reģistrācijas žurnāls saglabā un dokumentē jebkuru veikto braucienu. Reģistrācijas žurnālu atradīsiet savā automobilī un BMW ConnectedDrive klientu portālā. Visus brauciena parametrus tieši ievada automobilī, izmantojot iDrive. Automātiski tiek reģistrētas katra brauciena sākuma un beigu atrašanās vietas (GPS), datums un kilometru rādījums. Var sagatavot sertificētu atskaiti, kurā ir visa informācija, kas iesniedzama nodokļu iestādēm.

Pieslēgties ConnectedDrive

PAMATINFORMĀCIJA PAR BMW ATJAUTĪGO PERSONISKO ASISTENTU.

Automobiļu eksperts.

Ar BMW atjautīgo personisko asistentu tiek saņemtas atbildes uz visiem jautājumiem. Šis pakalpojums sniedz labākā automobiļu eksperta atbalstu. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties zināt par savu BMW un kad vien jums nepieciešama palīdzība, tas ir jūsu rīcībā. Varat uzzināt vēl vairāk par sava automobiļa funkcijām, turklāt tas zina visu par jūsu BMW vispārējo stāvokli un veicamajām apkopēm.

Pieslēgties BMW ConnectedDrive

Mans asistents.

Saprot jūsu vajadzības un nepārtraukti sniedz vislabāko atbalstu – tieši tas padara BMW atjautīgo asistentu tik unikālu. Tikai jāpasaka “Hei, BMW, brauc mājās”, un tas atradīs ceļu mājup, vai “Hei, BMW, esmu izsalcis”, lai saņemtu ieteikumu par to, kuru restorānu izvēlēties, piemēram, ņemot vērā labākās atsauksmes, ja vēlaties. Tas ļauj būt produktīvam, kamēr esat ceļā, lasot savus e-pastus vai ātri atrodot savu iecienītāko mūziku.

Pieslēgties BMW ConnectedDrive

Dabiska mijiedarbība.

BMW atjautīgais personiskais asistents – vienkārši sāciet ar to runāt. Tā ir jūsu BMW dvēsele, kas gatava palīdzēt jebkurā laikā. Lai sazinātos ar asistentu, nav jānospiež poga vai jāgaida apstiprinājuma signāls. Vienkārši sāciet runāt kā parasti, neieturot pauzes. Piemēram: ‘Hei, BMW, kas tu esi?” Vai, varbūt, vēlaties asistentam dot citu vārdu? Ja tā, sakiet šādi: “Hei, BMW, maini aktivizēšanas vārdu.”

Pieslēgties BMW ConnectedDrive

Pieredze automobilī.

Jūsu BMW par jums parūpēsies. Tas uzlādēs jūs ar enerģiju, kad būsiet noguris, atslābinās pēc saspringtas dienas un pielāgos jūsu automobiļa salonu perfektā atbilstībā jūsu noskaņojumam. Ar pieredzi automobilī, kurā iekļautas Caring Car automobiļa programmas un pieredzes režīmi, jūsu automobilis nodrošinās, ka jūtaties maksimāli labi.

Pieslēgties BMW ConnectedDrive
Pārbaudiet vai Jūsu automobilim
ir paredzēta
 

BMW AG RŪPNĪCAS
TEHNISKĀ KAMPAŅA
!


Tās ietvaros Jūs varēsiet 
BEZMAKSAS veikt rezerves daļas/programmas nomaiņu.
Aizvērt
Pieteikties servisam
WhatsApp