Mūsu servisa konsultants sazināsies ar Jums tuvākajā laikā, lai vienotos par Jums izdevīgāko apmeklējuma laiku.

VIENMĒR UZTICAMS

Pat pēc dažiem braukšanas gadiem BMW aicina pagarināt braukšanas baudu pie stūres! Tas nozīmē to, ka īpašais piedāvājums BMW automobiļiem, kas vecāki par 5 gadiem nodrošina Jums perfektu apkalpošanas kvalitāti, mūsu pieredzējušu speciālistu konsultācijas un konkurētspējīgas cenas auto rezerves daļām un to uzstādīšanas darbam.

Zemāk var redzēt tikai dažus piemērus no visbiežāk veiktajiem automobiļa remontdarbiem BMW servisā.

Bezmaksas diagnostika

Mums rūp Jūsu drošība! Jūsu auto tehniskais stāvoklis – tā ir Jūsu un Jūsu tuvinieku drošības garantija. Tikai oficiālajā BMW servisā Wess Select auto remonta vai auto apkopes laikā bremžu sistēmas, amortizatoru un ritošās daļas vizuāla pārbaude BMW automobiļiem pilnīgi bezmaksas.

Sākot ar:

€ 0.00

Visiem BMW modeļiem

Eļļas maiņa

Motoreļļa ir viens no svarīgākiem eksplutācijas materiāliem mūsdienu augstas veiktspējas BMW dzinējiem. BMW dzinēji ir ļoti prasīgi attiecībā uz eļļas kvalitāti. Lai eļļu varētu izmantot, tai būtu jāpiemīt veselai virknei nepieciešamo īpašību – lieliskas eļļošanas, enerģijas taupīšanas, tīrīšanas, pretkorozijas, viskozitātes, dzesēšanas un blīvējuma īpašības. Eļļas filtra galvenā funkcija ir attīrīt eļļu no netīrumiem un dažādiem nosēdumiem. Savlaicīga motoreļļas un BMW eļļas filtra maiņa ļauj samazināt degvielas patēriņu un palīdz sasniegt optimālu dzinēja aizsardzību no bojājumiem.

Sākot ar:

€ 73.78

Pilna summa (darbs un materiāli)

Eļļas un filtru maiņa

Papildus motoreļļas un eļļas filtra maiņai ieteicams regulāri mainīt arī gaisa un salona filtrus. Augstas kvalitātes BMW gaisa filtri novērš putekļu un netīrumu iekļūšanu motorā, aizsargā no nodiluma svarīgas iekšējās detaļas: vārstus, cilindru virsmas, virzuļus, virzuļu gredzenus, gultņus. Savlaicīga filtru maiņa ļauj pagarināt dzinēja kalpošanas laiku un palīdz izvairīties no bojājumiem, un dārga remonta. Kvalitatīvs gaisa filtrs attīra ienākošu gaisa plūsmu un neļauj putekļiem nokļūt automašīnas salonā, kas ir svarīgi vadītāja veselībai.

Sākot ar:

€ 122,75

Akumulatoru baterijas maiņa

Akumulators – vissvarīgākais enerģijas avots auto dzinēja starta brīdī. Kā arī tieši akumulators saglābā enerģiju, kuru ģenerators ražo automobiļa braukšanas laikā. Enerģija nonāk no akumulatora pie patērētājiem un vadošajiem elementiem, piemēram, dzinēja starteris, apgaismošana utt. Akumulatora produktivitāte krietni samazinās zemo temperatūru periodā. Tieši aukstajā gadalaikā apgaismošanai, apsildei utt. akumulators patērē vairāk enerģijas. Kā arī spēcīgs karstums un ilglaicīga automobiļa dīkstāve var izraisīt akumulatora pašizlādēšanos vai akumulatora darbības laika samazināšanos.

Sākot ar:

€ 149.51

Priekšējo bremžu disku, kluču maiņa

Bremžu uzlikas un diski ir vieni no svarīgākajiem elementiem automobilī Jūsu drošībai. Un tiem jābūt izturīgiem pret termiskām, mehāniskām vai ķīmiskām iedarbībām, kā arī pret dažādiem ekstrēmiem apstākļiem. Tāpēc bremžu sistēmas detaļu kvalitāte ir vissvarīgākais drošības faktors.

Sākot ar:

€ 237.80

Dzinēja kvēlsveču maiņa

Dīzeļa dzinēji tiek aprīkoti ar kvēlsvecēm, kuras atvieglo dzinēja iedarbināšanu aukstā laikā. Pat ja viena no visām kvēlsvecēm ir izgājusi no ierindas, tad aukstā laikā tas var sagādāt lielas problēmas, lai pielaistu dzinēju. Lai ziemas aukstajos mēnešos nebūtu nepatīkamu pārsteigumu ir ieteicams veikt kvēlsveču diagnostiku un vajadzības gadījumā tās nomainīt. Pareizākais būtu nomainīt visas kvēlsveces vienā reizē, jo kā saka “kur viena, tur visas pārējās” un dubultā par darbu nevienam nav patīkami maksāt.

Sākot ar:

€ 176.38

Termostata maiņa

Termostats paredzēts automātiskai temperatūras regulēšanai automobiļa dzesēšanas sistēmā un palīdz aukstajam dzinējam ātrāk uzsilt līdz darbam nepieciešamajai temperatūrai. Termostatā darbojas automātisks vārsts, kurš reaģē uz antifrīza temperatūras paaugstināšanos vai pazemināšanos.

Sākot ar:

€ 45.35

Augšējo sviru bukšu maiņa

Ritošās daļas detaļas ir svarīgas drošai braukšanai. Detaļu konstrukcijai jābūt īpaši stabilai, lai izturētu lielas slodzes. BMW detaļu augstā kvalitāte nodrošina pārliecību un drošību braukšanas laikā. Ļoti svarīgi tās savlaicīgi mainīt!

Sākot ar:

€ 105.11

Atlaides netiek piemērotas šādiem darbiem:

  • Riteņu maiņa / uzstādīšana / remonts / balansēšana
  • Savērsuma regulēšana
  • Diagnostika pirms automašīnas pirkšanas vai pilna auto diagnostika
  • Automašīnas datordiagnostika / kļūdu nolasīšana
  • Ritošās daļas diagnostika
  • Lukturu regulēšana
  • Pakalpojumiem, kurus izpildīsim izmantojot klienta materiālus (rezerves daļas, eļļu) piedāvājam atlaidi līdz 15%

MŪSU SPECIĀLISTI

Saņemt papildinformāciju par garantijas apkopes noteikumiem, cenām un papildu iespējam var arī zvanot mūsu konsultantiem vai uzrakstot mums čatā.

Edgars Lubarts

Meistars-pieņēmējs

+371 67004722

edgars.lubarts@wess.lv

Uldis Rodziņš

Meistars-pieņēmējs

+371 67004720

uldis.rodzins@wess.lv

Jānis Macarovskis

Meistars-pieņēmējs

+371 67004721

janis.macarovskis@wess.lv

Viktors Tarvids

Meistars-pieņēmējs

+371 67004723

+371 67004700

viktors.tarvids@wess.lv

Oļegs Bokovs

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

+371 67004729

olegs.bokovs@wess.lv

Olegs Makarovs

BMW servisa garantijas speciālists

+371 67004732

olegs.makarovs@wess.lv

Pārbaudiet vai Jūsu automašīnai
ir paredzēta
 

BMW AG RUPNĪCAS
TEHNISKĀ KAMPAŅA
!


Tehniskās kampaņas ietvaros
Jūsu automašīnai Jūs varat 

BEZMAKSAS  
veikt detaļas/programmas nomaiņu.
Aizvērt
Pieteikties servisam
Online čats