Aizsargpārklājumi

CQUARTZ PĀRKLĀJUMS

cQuartz ir jaunākās paaudzes līdzeklis virsmu aizsardzībai un nodrošina ļoti efektīvu aizsardzību stikla, plastmasa, metāla un krāsas virsmām, padarot tās izturīgākas pret ekstrēmiem laika apstākļiem un viegliem mehāniskiem bojājumiem.

Mēs izmantojam tikai speciāli ziemeļu reģionu valstīm radītu cQuartz versiju, kas nodrošina paredzamo efektu arī valstīs ar aukstām ziemām un krasām temperatūras svārstībām.

Lasiet zemāk par ieguvumiem, izmantojot cQuartz pārklājumu!

AQUAPEL ® pārklājums

AQUAPEL ® ir aizsargājošs stikla pārklājums, kura efektivitāte ir vairākas reizes augstāka nekā parastajam stikla vaskam. Pareizi uzklāts AQUAPEL ® efektīvi atgrūž ūdeni un netīrumus no stikla. AQUAPEL ® tehnoloģija, kas ir pierādījusi sevi aeronautikas jomā, tagad ir pieejama ikvienam autovadītājam. Zem gaisa plūsmas spiediena pilieni nepaliek uz stikla, bet vienkārši notek lejā.Atšķirībā no parastā vaska, ko pārdod degvielas uzpildes stacijās un kas tiek noskalots no stikla īsā laika periodā, AQUAPEL ® savu efektivitāti nezaudē un

 • padara vieglāku stikla notīrīšanu no kukaiņiem, sniega un ledus;
 • palielina braukšanas drošību;
 • uzlabo redzamību sliktos laika apstākļos;
 • samazina atspīdumu nakts laikā.

Līdzekļa uzklāšana ilgst apmēram 1 stundu.

Pieteikties

Pakalpojumu cenrādis

Darbs

Apraksts

Vieglais auto

Apvidus auto

cQuartz pārklājums virsbūvei

 • automobiļa apstrāde ar bitumena noņemšanas ķīmiju;
 • automobiļa pirmapstrāde ar ķīmiju;
 • pulēšana;
 • virsbūves pārklāšana ar nano lakas stiprināšanas līdzekli;
 • ārejo plastmasas un gumijas detaļu apstrāde;
 • virsbūves pēcapstrāde ar Quartz nostiprinošu ķīmiju.

Sākot no:

€ 550.00

Sākot no:

€ 650.00

Keramiskā vaska uzklāšana

 • 4 fāžu mazgāšana (ieklauta bituma un dzelzs noņemšana);
 • keramiskā vaska uzklāšana (noturība līdz 3 mēnešiem).

Sākot no:

€ 60.00

Sākot no:

€ 75.00

AQUAPEL pārklājums stikliem

 • vējstiklu un priekšējo sānu stiklu attaukošana;
 • vējstiklu un priekšējo sānu stiklu apstrāde ar AQUAPEL.

€ 50.00

€ 50.00

cQUARTZ DLUX

Vai zināt kas patiesībā ir viens no bīstamākajiem draudiem auto virsbūvei? Tā ir nesaudzīga mazgāšana ar agresīviem mazgāšanas līdzekļiem un tam sekojoša auto nepareiza slaucīšana un susināšana. Koncentrēts priekšmazgātājs – un pavisam īsā laikā virsbūves dekoratīvās apdares elementi zaudē savu krāsu un spožumu. Turklāt neatgriezeniski. Lai mazinātu jau radušos bojājumu efektu, kā arī novērstu to rašanos, piedāvājam apstrādāt a/m plastmasas un alumīnija apdares elementus ar cQuartz DLUX. cQUartz DLUX pārklājums ļaus Jums vismaz 2 gadus paildzināt dekoratīvās apdares mūžu. Pēc tam šo procedūru iespējams atkārtot. Plastmasas apdares līstes, logu apdare, alumīnija restes un līstes, lampas, vējstikla slotiņu pamatnes … gaida tikšanos ar jauno cQuartz DLUX.

cQuartz DLUX ir arī lielisks līdzeklis auto diskiem. Nejaukie netīrumi no bremžu diskiem nonāk disku iekšpusē un ir grūti atmazgājami. Lai pilnībā atbrīvotos no nevēlamā aplikuma, diskus nepieciešams demontēt un tīrīt ar nesaudzīgiem mazgāšanas līdzekļiem. Tas viss ir ilgs, sarežģīts un dārgs process, kas bieži vien laika trūkuma dēļ tiek arvien atlikts uz vēlāku laiku. Diskus, kas apstrādāti ar cQuartz DLUX, mazgāt ir ļoti vienkārši, turklāt katru reizi ieguvums ir nevainojami tīri diski.

Tiem īpašajiem ļaudīm, kas Latvijas skarbajā klimatā tomēr izvēlās līdz pat ziemas spelgonim doties izbraucienos ar CABRIO tipa auto, piedāvājam apstrādāt auto jumtu ar cQuartz FABRIC līdzekli, kas lieliski kalpo auduma jumta aizsardzībai no nevēlama mitruma nonākšanas uz tā.

JAUNĀKIE cQUARTZ PRODUKTI

Joprojām aicinām visus, kuriem rūp sava auto labais izskats ne tikai tūlīt pēc iegādes, bet arī turpmākos 5 gadus, apstrādāt auto virsbūvi ar cQuartz keramisko pārklājumu. Jaunākais šīs līnijas produkts ir cQuartz FINEST, kas ir uzlabota līdzšinējā cQuartz un cQuartz UK versija, un kurā apvienots labākais, vēl vairāk uzlabojot virsbūves krāsojumu stiprinošās īpašības.

Atgādināsim, ka ar cQuartz pārklātu auto kopšana ir vienkāršāka, ātrāka un izmaksā lētāk, jo auto mazgājams, izmantojot vien ūdeni un auto mazgāšanai paredzētās putas. No mazgāšanas procesa IZSLĒDZAMA apstrāde ar tā saucamo priekšmazgātāju – koncentrēts ķīmisks līdzeklis, kas tiek izmantots ātrākai netīrumu atdalīšanai no ilgi nemazgātu, netīrumiem aplipušu auto virsbūves. Nepareizi un pārāk bieži lietots tas padara auto lakojumu nespodrāku.

Auto virsbūvi nav nepieciešams regulāri apstrādāt ar vasku, jo cQuartz to pilnībā aizstāj. Nevainojamam spīdumam reizi pāris mēnešos auto pēc mazgāšanas var apstrādāt ar cQuartz profilaktisko līdzekli RELOAD.

Tāpat kā iepriekšējās paaudzes cQuartz keramiskajiem pārklājumiem, arī cQuartz FINEST ražotājs apliecina produktam garantiju. cQuartz FINEST ir arī laba ziņa visiem skaisto matēto auto īpašniekiem. Matētie auto izskatās iespaidīgi tūlīt pēc izbraukšanas no auto salona, tomēr visai drīz matētas krāsas porās sakrājas putekļi un netīrumi, kas mašīnu padara blāvu un neizteiksmīgu. Auto kopšana ir sarežģīta, jo virsbūves krāsojuma košumu nevar atgriezt ar pulēšanu un spodrināšanu. Beidzot varam piedāvāt droši pārklāt ar cQuartz mašīnas, kas krāsotas ar matētu krāsu, nekaitējot auto virsbūves krāsojumam, vien paildzinot tā nevainojamo un neordināro izskatu

MŪSU SPECIĀLISTI

Saņemt papildus informāciju par garantijas apkopes noteikumiem, cenām un papildu iespējam var arī zvanot mūsu konsultantiem vai uzrakstot mums čatā.

Edgars Lubarts

Meistars-pieņēmējs

edgars.lubarts@wess.lv

+371 67004722

Uldis Rodziņš

Meistars-pieņēmējs

uldis.rodzins@wess.lv

+371 67004720

Jānis Macarovskis

Meistars-pieņēmējs

janis.macarovskis@wess.lv

+371 67004721

Viktors Tarvids

Meistars-pieņēmējs

viktors.tarvids@wess.lv

+371 67004723

Kaspars Vēdzele

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

kaspars.vedzele@wess.lv

+371 67004730

Oļegs Bokovs

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

olegs.bokovs@wess.lv

+371 67004729

Vasaras riepām
un BMW oriģinālajiem
disku komplektiem
līdz 40% atlaide.
 


Aizpildi pieteikumu un saņem cenu piedāvājumu e-pastā!  
Aizvērt
Whatsapp
Pieteikties servisam