VIENMĒR UZTICAMS

Pat pēc dažiem braukšanas gadiem BMW aicina pagarināt braukšanas baudu pie stūres! Tas nozīmē to, ka īpašais piedāvājums BMW automobiļiem, kas vecāki par 7 gadiem nodrošina Jums perfektu apkalpošanas kvalitāti, mūsu pieredzējušu speciālistu konsultācijas un konkurētspējīgas cenas auto rezerves daļām un to uzstādīšanas darbam.

Zemāk var redzēt tikai dažus piemērus no visbiežāk veiktajiem automobiļa remontdarbiem BMW servisā.

Bezmaksas diagnostika

Mums rūp Jūsu drošība! Jūsu auto tehniskais stāvoklis – tā ir Jūsu un Jūsu tuvinieku drošības garantija. Tikai oficiālajā BMW servisā Wess Select auto remonta vai auto apkopes laikā bremžu sistēmas, amortizatoru un ritošās daļas vizuāla pārbaude BMW automobiļiem pilnīgi bezmaksas.

Sākot ar:

€ 0.00

Visiem BMW modeļiem.

Eļļas maiņa

Motoreļļa ir viens no svarīgākiem eksplutācijas materiāliem mūsdienu augstas veiktspējas BMW dzinējiem. BMW dzinēji ir ļoti prasīgi attiecībā uz eļļas kvalitāti. Lai eļļu varētu izmantot, tai būtu jāpiemīt veselai virknei nepieciešamo īpašību – lieliskas eļļošanas, enerģijas taupīšanas, tīrīšanas, pretkorozijas, viskozitātes, dzesēšanas un blīvējuma īpašības. Eļļas filtra galvenā funkcija ir attīrīt eļļu no netīrumiem un dažādiem nosēdumiem. Savlaicīga motoreļļas un BMW eļļas filtra maiņa ļauj samazināt degvielas patēriņu un palīdz sasniegt optimālu dzinēja aizsardzību no bojājumiem.

Sākot ar:

€ 97

Cena norādīta par eļļu, filtru un darbu.

Eļļas un filtru maiņa

Papildus motoreļļas un eļļas filtra maiņai ieteicams regulāri mainīt arī gaisa un salona filtrus. Augstas kvalitātes BMW gaisa filtri novērš putekļu un netīrumu iekļūšanu motorā, aizsargā no nodiluma svarīgas iekšējās detaļas: vārstus, cilindru virsmas, virzuļus, virzuļu gredzenus, gultņus. Savlaicīga filtru maiņa ļauj pagarināt dzinēja kalpošanas laiku un palīdz izvairīties no bojājumiem, un dārga remonta. Kvalitatīvs gaisa filtrs attīra ienākošu gaisa plūsmu un neļauj putekļiem nokļūt automašīnas salonā, kas ir svarīgi vadītāja veselībai.

Sākot ar:

€ 122,75

Atkarībā no konkrētā automobiļa modeļa.

Akumulatoru baterijas maiņa

Akumulators – vissvarīgākais enerģijas avots auto dzinēja starta brīdī. Kā arī tieši akumulators saglābā enerģiju, kuru ģenerators ražo automobiļa braukšanas laikā. Enerģija nonāk no akumulatora pie patērētājiem un vadošajiem elementiem, piemēram, dzinēja starteris, apgaismošana utt. Akumulatora produktivitāte krietni samazinās zemo temperatūru periodā. Tieši aukstajā gadalaikā apgaismošanai, apsildei utt. akumulators patērē vairāk enerģijas. Kā arī spēcīgs karstums un ilglaicīga automobiļa dīkstāve var izraisīt akumulatora pašizlādēšanos vai akumulatora darbības laika samazināšanos.

Sākot ar:

€ 149.51

Atkarībā no konkrētā automobiļa modeļa.

Priekšējo bremžu disku, kluču maiņa

Bremžu uzlikas un diski ir vieni no svarīgākajiem elementiem automobilī Jūsu drošībai. Un tiem jābūt izturīgiem pret termiskām, mehāniskām vai ķīmiskām iedarbībām, kā arī pret dažādiem ekstrēmiem apstākļiem. Tāpēc bremžu sistēmas detaļu kvalitāte ir vissvarīgākais drošības faktors.

Sākot ar:

€ 237.80

Atkarībā no konkrētā automobiļa modeļa.

Dzinēja kvēlsveču maiņa

Dīzeļa dzinēji tiek aprīkoti ar kvēlsvecēm, kuras atvieglo dzinēja iedarbināšanu aukstā laikā. Pat ja viena no visām kvēlsvecēm ir izgājusi no ierindas, tad aukstā laikā tas var sagādāt lielas problēmas, lai iedarbinātu dzinēju. Lai ziemas aukstajos mēnešos nebūtu nepatīkamu pārsteigumu ir ieteicams veikt kvēlsveču diagnostiku un vajadzības gadījumā tās nomainīt. Pareizākais būtu nomainīt visas kvēlsveces vienā reizē, jo kā saka “kur viena, tur visas pārējās” un dubultā par darbu nevienam nav patīkami maksāt.

Sākot ar:

€ 176.38

Atkarībā no konkrētā automobiļa modeļa.

Termostata maiņa

Termostats paredzēts automātiskai temperatūras regulēšanai automobiļa dzesēšanas sistēmā un palīdz aukstajam dzinējam ātrāk uzsilt līdz darbam nepieciešamajai temperatūrai. Termostatā darbojas automātisks vārsts, kurš reaģē uz antifrīza temperatūras paaugstināšanos vai pazemināšanos.

Sākot ar:

€ 45.35

Atkarībā no konkrētā automobiļa modeļa.

Augšējo sviru bukšu maiņa

Ritošās daļas detaļas ir svarīgas drošai braukšanai. Detaļu konstrukcijai jābūt īpaši stabilai, lai izturētu lielas slodzes. BMW detaļu augstā kvalitāte nodrošina pārliecību un drošību braukšanas laikā. Ļoti svarīgi tās savlaicīgi mainīt!

Sākot ar:

€ 105.11

Atkarībā no konkrētā automobiļa modeļa.

Atlaides netiek piemērotas šādiem darbiem:

  • Riteņu maiņa / uzstādīšana / remonts / balansēšana
  • Savērsuma regulēšana
  • Diagnostika pirms automašīnas pirkšanas vai pilna auto diagnostika
  • Automašīnas datordiagnostika / kļūdu nolasīšana
  • Ritošās daļas diagnostika
  • Lukturu regulēšana
  • Pakalpojumiem, kurus izpildīsim izmantojot klienta materiālus (rezerves daļas, eļļu) piedāvājam atlaidi līdz 15%

MŪSU SPECIĀLISTI

Saņemt papildinformāciju par garantijas apkopes noteikumiem, cenām un papildu iespējam var arī zvanot mūsu konsultantiem vai uzrakstot mums čatā.

Edgars Lubarts

Meistars-pieņēmējs

edgars.lubarts@wess.lv

+371 67004722

Uldis Rodziņš

Meistars-pieņēmējs

uldis.rodzins@wess.lv

+371 67004720

Jānis Macarovskis

Meistars-pieņēmējs

janis.macarovskis@wess.lv

+371 67004721

Viktors Tarvids

Meistars-pieņēmējs

viktors.tarvids@wess.lv

+371 67004723

Arturs Lesiņš

Rezerves daļu pārdevējs

arturs.lesins@wess.lv

+371 67004732

+371 25 778 836

Kaspars Vēdzele

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

kaspars.vedzele@wess.lv

+371 67004730

Oļegs Bokovs

Virsbūves nodaļas meistars-pieņēmējs

olegs.bokovs@wess.lv

+371 67004729

INFORMĀCIJA!
WESS Select autosalons un serviss
 15
. jūnijā būs SLĒGTS!
Laipni gaidīsim Jūs pirmdien, 17. jūnijā!
Pierakstīties online
Aizvērt
Whatsapp
Pieteikties servisam